МРТ покази

Шановні панове!

Дана інформація взята з відкритих джерел та представлена Вам для ознайомлення з показами для обстеження на томографі

Вона не є керівництвом для діагностики та лікування і не замінює очної консультації лікаря.

Застерігаємо Вас від некваліфікованого тлумачення будь-яких медичних знань довідкового характеру. Ставити діагноз і призначати лікування повинен тільки лікар.

Хочемо звернути вашу увагу

Обстеження на томографі мають також і деякі протипокази. На це слід звернути увагу з метою запобіганню травмам та погіршенням станів.

ПРОТИПОКАЗИ

Переважно торкаються таких ситуацій, коли проведення МРТ-обстеження є ускладеним або й неможливим. Якщо одна з перечислених причин є у вас, то просимо обовязково повідомити про це при записі на обстеження.

МЕТАЛЕВІ ІМПЛАНТИ

Включає: наявність  кардіостимуляторів,  брекети, двохмісячний термін після оперативного втручання по видаленню катаракти, різноманітних протезів, судиних кліпс та стентів. У тілі можлива присутність осколків, уламків феромагнітного металів або інкапсулятів, котрі їх містять.

ВАГІТНІСТЬ

Не юбажаним а нерідко і не рекомендується проводити МРТ обстеження в період першого триместра. Період до 13 тижнів - це найвразливіший час, коли формуються практично всі органи та системи дитини. Винятком можуть бути ситуації, коли мова йде про життя пацієнтки і є окремі медичні покази


Запис на обстеження


Ознайомтесь із вартістю наших послуг з томографіі та запишіться на обстеження на нашому сайті онлайн.

Залишіть свій телефон і наші спеціалісти задзвонять та призначать зручний для Вас час


Запис онлайн